+48 696 436 451
MASZ PYTANIA?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA
ZAJRZYJ DO NASZYCH SOCIAL MEDIÓW
ZOBACZ WIĘCEJ

1. Jak odbywa się proces szkolenia przez grę symulacyjną?

Użytkownik otrzymuje dostęp do platformy. Poprzez wcielenie się w odpowiednią rolę, podejmuje decyzje dotyczące odpowiedniego zagadnienia. Co ważne, każda z udzielonych odpowiedzi/informacji ma swoje konsekwencje. Na każdym z etapów, użytkownik otrzymuje również informację zwrotną jakie konsekwencje spowodowała jego odpowiedź. Grę powtarza się do momentu aż ustalone na samym początku wskaźniki zostaną osiągnięte.

2. Czy jedno szkolenie wystarczy?

Jedno szkolenie dotyczy jednego zagadnienia, oprócz zadań do wykonania poprzez grę symulacyjną, klient otrzymuje również spis dodatkowych informacji o każdym zdarzeniu, które może wykorzystać w swojej pracy.

3. Czy/kiedy otrzymam informację zwrotną?

Tak, od razu po wykonaniu zadania.

4. Kiedy warto przeprowadzić grę symulacyjną?

Unikalną cechą jest możliwość połączenia w jeden prosty w zarządzaniu proces składający się z dowolnych elementów realizowanych offline, takich jak szkolenia, warsztaty, coaching, itp., z elementami realizowanymi online w postaci nowoczesnych gier symulacyjnych – dostępnych w dowolnym miejscu i na dowolnym urządzeniu (PC, tablet, smartphone). Gry symulacyjne warto przeprowadzać, jeśli zależy nam na podniesieniu atrakcyjności procesów szkoleniowych, efektywnej współpracy z grupą szkoleniową, łatwej ewaluacji efektów szkoleniowych, oszczędności czasu i dostępie z poziomu urządzeń mobilnych.

5. Jakie są wymagania sprzętowe do przeprowadzenia gry symulacyjnej?

Konieczne jest zainstalowanie wtyczki Unity Web Player (http://unity3d.com/webplayer/), ale z przeglądarki innej niż Google Chrome.

Elektroniczne gry symulacyjne
FAQ