+48 696 436 451
MASZ PYTANIA?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA
ZAJRZYJ DO NASZYCH SOCIAL MEDIÓW
ZOBACZ WIĘCEJ

16. Czy mogę rozwiązać umowę? Czy ponoszę wtedy jakieś koszty w związku z rezygnacją?

Tak, mogą Państwo w każdej chwili rozwiązać umowę z jednodniowym okresem wypowiedzenia bez ponoszenia kosztów, jeśli wcześniej nie zapadła decyzja o zatrudnieniu naszego kandydata.


17. Co jeśli znam już kandydatów których mi przysyłacie?

Jeśli kandydat już był na rozmowach u Państwa, bądź otrzymali Państwo wcześniej jego dokumenty aplikacyjne, ale nie są nim Państwo zainteresowani, mogą Państwo poinformować nas o tym fakcie, wówczas przedstawimy innego kandydata.

18. Co jeśli zatrudniony kandydat się nie sprawdzi lub zrezygnuje ze współpracy?

W standardzie oferujemy 3-miesięczną gwarancję na naszą usługę. Oznacza to, że jeżeli w tym czasie kandydat zrezygnuje ze współpracy lub okaże się, że nie sprawdza się na stanowisku, bez dodatkowych kosztów przedstawimy kolejnego kandydata. Gwarancję można przedłużyć do 6, 9 lub nawet 12 miesięcy.


15. Czy mogę dać wam listę firm z których chcę kandydatów?

Tak, prowadzimy poszukiwania kandydatów również metodą direct search. Stosujemy head hunting w celu pozyskania specjalistów z bezpośredniej konkurencji. Jeśli dysponują Państwo listą firm, z których chcieliby Państwo pozyskać pracownika, mogą nam Państwo zlecić to zadanie.

14. Czy wycena usługi zwiększy/zmniejszy się, jeśli ostateczne wynagrodzenie brutto dla kandydata będzie inne niż to deklarowane na początku?

Nie, kwota wyceny jest stała. Ustalamy ją na początku współpracy i nie ulega ona zmianom, nawet jeśli ostateczne wynagrodzenie brutto zaoferowane kandydatowi różni się od wstępnie deklarowanego.

12. A ile to kosztuje?

Wycenę przygotowujemy dla każdego klienta indywidualnie na podstawie formularza zamówienia.

13. Za co i kiedy płacę?


Pracujemy na success fee. Płacą nam Państwo za zakończoną sukcesem rekrutację, a więc w momencie podjęcia decyzji o zatrudnieniu naszego kandydata.

10. Czy wymagacie wyłączności? Czy mogę też sam szukać kandydatów?

Nie wymagamy wyłączności. Mogą Państwo prowadzić również działania rekrutacyjne na własną rękę.

11. Co jeśli w międzyczasie sam kogoś znajdę?

Wówczas informują nas Państwo o tym fakcie i mają Państwo możliwość odstąpienia od umowy.

9. Co jeśli z tych 3 kandydatów nikt mi się nie spodoba?

Jeśli posiadamy innych kandydatów przedstawimy ich Państwu, poza tym mają Państwo możliwość dokonania zmian/doprecyzowania oczekiwań zawartych w formularzu zamówienia tak, by w wyniku kolejnych działań nasz rekruter mógł wyłonić jeszcze lepiej dopasowanych kandydatów.

7. Kiedy przedstawicie mi kandydatów?

Przedstawiamy 3 kandydatów w ciągu 10 dni roboczych od rozpoczęcia współpracy.

8. Czy muszę zatrudnić któregoś z przedstawionych kandydatów?

Nie, jeśli kandydaci nie spełniają Państwa oczekiwań, nie mają Państwo obowiązku zatrudnienia ich.


5. Jak ich weryfikujecie?

Każde z nadesłanych CV rekruter analizuje pod kątem zgodności z kryteriami podanymi przez Państwa w formularzu.  Z wybranymi kandydatami przeprowadzane są rozmowy, w trakcie których weryfikowane są ich kompetencje, a po każdej z takich rozmów przygotowywany jest raport rekrutacyjny. Na życzenie klienta możemy także pozyskać referencje kandydatów z dotychczasowych miejsc pracy.

6. Czy wysyłacie mi tylko CV, czy najpierw sprawdzacie kandydatów?

Z każdym z przedstawionych kandydatów przeprowadzamy najpierw wstępne rozmowy rekrutacyjne. Otrzymują od nas Państwo oprócz CV raport rekrutacyjny z oceną rekrutera.

3. W jakich regionach Polski?

Rekrutujemy na terenie całej Polski.

4. Gdzie/Jak szukacie kandydatów?

Szukając odpowiednich kandydatów wykorzystujemy naszą bazę, publikujemy ogłoszenia na płatnych i bezpłatnych portalach oraz portalach branżowych,  korzystamy z profesjonalnych mediów społecznościowych, pozyskujemy również kandydatów z bezpośredniej konkurencji.

2. Na jakie stanowiska szukacie kandydatów?

Rekrutujemy kadrę zarządzającą, specjalistów, przedstawicieli handlowych, pracowników niższego szczebla, praktykantów i stażystów.

1. W jakich branżach się specjalizujecie?

Specjalizujemy się w rekrutacjach dla przemysłu oraz handlu.
Rekrutacja
FAQ